Salon fryzjerski Rumia

+58 352-60-26 · Kosynierów 7/D · Rumia

O nas

Witam

Naukę fryzjerstwa zaczynałem w roku 1989 pod okiem mistrza fryzjerstwa śp. Franciszka Melcer który był właścicielem najstarszego zakładu fryzjerskiego w Rumi (1954r).

Pod okiem tego wybitnego fachowca wyuczyło się wielu wspaniałych fryzjerów. Szef był człowiekiem który potrafił podejść do każdego i z każdym o wszystkim porozmawiać, wysłuchać i nauczyć.
Był człowiekiem który działał na rzecz izby rzemieślniczej, uczestniczył w komisjach egzaminacyjnych, konkursowych itp. A do tego potrafił w sposób łatwy i przyjemny przekazać wiedzę swoim uczniom, których traktował jak swoje „dzieci” a oni jego jak „ojca”.

Dzięki tej nauce mogłem poznać fach fryzjerstwa od podszewki, pokazać się w różnych konkursach
i przekazywać moją wiedzę dalej. Pamiętam że w trakcie przygotowań do wielu konkursów szef był zawsze na miejscu i pomagał dobrym słowem no i czasami krytyką.

Uważam że miałem niesamowite szczęście trafiając do firmy p. Franciszka Melcer, który był bardzo wymagającym praktykiem. Myślę że gdybym trafił do innej firmy to nie był bym tą samą osobą. Wywarł na mnie olbrzymie wrażenie, pokazał czym jest praca, uczciwość, słowność. Uczył że właśnie ciężką pracą można do wszystkiego dojść i miał rację.

Kiedyś ktoś spytał:

„Czy gdybyś miał kupę kasy, czy nadal byś pracował jako fryzjer”

moja odpowiedź tak kiedyś jak i teraz jest taka sama

„TAK”.

Fryzjerstwo dla mnie jest częścią mojego życia, myślę że spełniam się w tym zawodzie do tego kontakt z ludźmi jest dla mnie bardzo ważny.

SENS.US

Od 1 czerwca 2009 roku prowadzę firmę przy ulicy Kosynierów w Rumi.

Od 1 września 2014 roku zostaliśmy salonem partnerskim marki SENS.US i uzyskaliśmy certyfikat jakości "Salon Prestigio".

Salon Prestigio to grono salonów współpracujących wyłącznie z włoską marką SENS.US. której misją jest dzielenie się pasją, kreatywnością i przyjemnością tworzenia z profesjonalistami. Innowacyjność oraz doskonałość w zapewnieniu idealnej odpowiedzi na każdą potrzebę skóry głowy czy włosów.

Wyjątkowość marki SENS.US tworzą nie tylko niezawodne, profesjonalne i bezpieczne produkty, lecz również wspaniali ludzie korzystający z nich w swej codziennej pracy. Wspólnie tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych Klientów o pięknych i zdrowych włosach.

Kosmetyka

Zabiegi kosmetyczne wykonywane są przez Aleksandrę Czylkowską.

Z wykształcenia jestem Kosmetologiem ukończyłam Wyższą Szkołę Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu, technik farmaceutyczny i wizażystka. Doświadczenie zdobyłam pracując w renomowanym salonie w Gdyni. Uczestnik licznych kursów. Codziennie się spełniam i realizuję wykonując swoją pracę. Każdego klienta traktuję indywidualnie, dodatkowo podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko.

Moja praca to jednocześnie moją pasją, artystycznie realizuję się w wizażu. Uczestniczę w licznych pokazach mody.

Nasz wygląd jest naszą wizytówką i należy o niego zadbać. Uważam, że drobnymi poprawkami kosmetycznymi można wydobyć z kobiety ogromny potencjał oraz pewność siebie. Dodatkowej satysfakcji dodaje mi fakt, że swoją pracę mogę łączyć z życiem rodzinnym. Mój mąż jest fryzjerem. Dzięki naszej współpracy możemy zaproponować naszym Klientkom pełen zakres usług.

Dziękuję moim wszystkim klientom za zaufanie jakim mnie obdarzyli, moim pracownikom których znam już wiele lat, moim byłym uczniom, nauczycielom zawodu za dobre słowo i zachętę do dalszej pracy.