Witamy w salonie Czylkowskich

O nas


Witamy w Salonie!

Co oferujemy?


W naszym Salonie fryzjersko-kosmetycznym z oferty mogą skorzystać zarówno Panie jak i Panowie. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Was pod każdym względem – usługi fryzjerskie oraz zabiegi pielęgnacyjne - to wszystko z miłością do Waszych włosów.

Umów się na wizytę

+58 352-60-26

GODZINY OTWARCIA


  • PON 09:00 - 18:00
  • WT 09:00 - 18:00
  • ŚR 09:00 - 18:00
  • CZW 09:00 - 18:00
  • PT 09:00 - 18:00
  • SOB 09:00 - 14:00
  • NIEDZ ZAMKNIĘTE

O nas

Witam


Mam zaszczyt przedstawić Państwu swój Salon fryzjersko-kosmetyczny Czylkowscy. Salon fryzjersko kosmetyczny rozpoczął działalność w 2009 roku. Wśród istniejących salonów wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta, profesjonalizmem i wspaniałą domową atmosferą. Salon ma w ofercie fachowe usługi fryzjerskie i kompleksową kosmetykę twarzy,makijaż okazjonalny i pięlegnację dłoni i stóp.

Marek Czylkowski

My odświeżymy Twój wygląd i samopoczucie

Nasz zespół


Początki salonu

Dzięki komu powstaliśmy?


Właściciel Marek Czylkowski naukę fryzjerstwa zaczynał w roku 1989 pod okiem mistrza fryzjerstwa śp. Franciszka Melcera który był właścicielem najstarszego zakładu fryzjerskiego w Rumi (1954r).
Pod okiem tego wybitnego fachowca wyuczyło się wielu wspaniałych fryzjerów. Franciszek Melcer był człowiekiem który potrafił podejść do każdego i z każdym o wszystkim porozmawiać, wysłuchać i nauczyć. Był człowiekiem który działał na rzecz izby rzemieślniczej, uczestniczył w komisjach egzaminacyjnych, konkursowych itp. A do tego potrafił w sposób łatwy i przyjemny przekazać wiedzę swoim uczniom, których traktował jak swoje „dzieci” a oni jego jak „ojca”.

Dzięki tej nauce Marek mógł poznać fach fryzjerstwa od podszewki, pokazać się w różnych konkursach i przekazywać swoją wiedzę dalej.

Marek Czylkowski